Täname teid tellimuse eest !

Saadame teile tellitud kauba esimesel võimalusel.

Tellitud tooted on loetletud allpool. Kui soovite tellimuse sisu muuta, võtke meiega esimesel võimalusel ühendust aadressil: info@mrmaks.eu.

Kui me saadame teile teie tellimuse, siis te saate oma e-posti kirja koos jälgimiskoodiga, mis võimaldab teil oma saadetist jälgida.

Paki kohaletoimetamine toimub 3-5 tööpäeva jooksul (saatmisteenuste tõttu võib tarneaeg mõnikord päeva või kahe võrra pikeneda). Pakid toimetatakse kohale DPD kullerteenusega. . Kui te ei saa oma pakki määratud aja jooksul kätte, siis võtke meiega ühendust info@mrmaks.eu, et saaksime kontrollida, mis teie tellimusega toimub.

Kui te saate paki kätte, siis me saadame teile arve ja lingi teie meiliaadressile, kust leiate juhised toote kasutamiseks.

Kui te ei ole tootega rahul, siis saate selle lihtsalt tagastada või asendada. Tagastamise või asendamise korral saatke meile e-kiri aadressile info@mrmaks.eu ja me lahendame teie probleemi esimesel võimalusel.

Täname teid veel kord tellimise eest ja me ei suuda ära oodata, millal te oma paki kätte saaksite ja liituksite meie paljude rahulolevate klientidega.Komanda ee.mrmaks.eu